Woof
Please login.
Woof
Please login.
Woof
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το φόρουμ όπως δεν θα έπρεπε να είναι!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Γειαα
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΠεμ Μάης 26, 2011 11:22 pm από Eva

» Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΠεμ Απρ 14, 2011 2:35 am από Supersonic

» Αθήνα - μια πόλη που ΟΝΤΩΣ δεν κοιμάται ποτέ!
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 4:28 pm από Skoulikis

» Εκδρομή στον Πειραιά!
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 10:18 pm από Supersonic

» No reason to stay is a good reason to go. Well, maybe I sould stay, but I think I'm gonna do some going instead.
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 3:35 pm από Eva

» Εκπληκτικές φωτογραφίες από το χιονισμένο Ράντσο στο Σοφικό!
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 10:45 am από alexandra

» Πώς να εξηγήσετε σε μια γυναίκα τι είναι το offside
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 9:59 pm από korinious

» Αν μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω...
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 1:29 pm από afoplisius

» Βέλγιο: Παγκόσμιο «ρεκόρ» ακυβερνησίας
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 18, 2011 2:00 pm από Eva

» Random thoughts
Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς I_icon_minitimeΤρι Φεβ 15, 2011 8:38 pm από Eva


 

 Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eva
Member
Member
Eva


Ηλικία : 32
Τόπος : στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα
Αριθμός μηνυμάτων : 491

Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς Empty
09122010
ΔημοσίευσηΕβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς

Απεργίες και Στάσεις Εργαζομένων Μέσων Μαζικής Μεταφοράς 12-16 Δεκεμβρίου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς :: Σχόλια

Έγραψε κι άλλος στο μπλογκ του που το είχαν για διακόσμηση cheers
Berlin cheers
Τι μπερλιν ρε, πως θα παμε στο αεροδρομιο χωρις λεωφορεια?
(καλα δε το διαβασα ολο, τον τιτλο ειδα)
ρε παιδια μου λυνεται μια απορια?? την κυριακη στο μετρο πανεπιστημιο δεν εχουν διαφορες εκδηλωσεις, χορο, μουσικη, απο τα μμμ? πως γινεται να κανουν απεργια εκεινη την μερα??? παραλογο δεν ειναι?
Αμαξάκι χαρά δεν γίνεται αλλιώς!
Έχω απελπιστεί... Πού να το πάρω και το κακόμοιρο το αμάξι στο Πανεπιστήμιο ή στον Ευαγγελισμό-Μέγαρο Μουσικής σε μέρα απεργίας και διαδήλωσης;! Χθες έπρεπε να πάω Ομόνοια και τον μισό δρόμο του γυρισμού τον πήραμε με τα πόδια...
Ολόκληρη βδομάδα κάνουν απεργία ρε μαλάκα, έλεος... Και όλοι αυτοί σε ΟΑΣΑ και ΕΘΕΛ παίρνουν τα τρελά επιδόματα οι πούστηδες
βασικα κανουν απεργια επειδη τους τα κοβουν τωρα
πρέπει όντως να κοπούν αρκετά
Ναι, όλα πάνε περίπατο... Και άκουσα/διάβασα για έναν πολυνόμο που βρίσκεται τώρα στη Βουλή, ο οποίος, εκτός από το ότι προβλέπει φορολογικές ρυθμίσεις κλπ, καταργεί εργασιακές συμβάσεις και στον ιδιωτικό τομέα κι έφριξα... Πού ζούμε;! Ο κάθε εργοδότης με την πρόφαση ότι δεν έχει κέρδη, θα μπορεί να κόβει αυθαίρετα μισθούς από τους υπαλλήλους χωρίς να υπάρχει νομοθεσία που να τους προστατεύει;;; Δηλαδή ας εξορθολογίσουν τον δημόσιο τομέα που τα 2/3 των Ελλήνων είναι δημόσιοι υπάλληλοι, αν θέλουν να κάνουν κάτι γι' αυτό!! Συγχύστηκα πάλι βραδιάτικα... Razz
Αμ το αλλο το διαμαντακι περι δοκιμαστικης περιοδου ενος χρονου? Προβλεπω να ανανεωνουν καθε χρονο το προσωπικο για να μη δινουν αποζημιωσεις... Παντως, νταξει, και για την εξορθολογηση που λες δουλευουν, λενε οτι στις 5 αποχωρησεις θα αντιστοιχει μια προσληψη...τουλαχιστον βαλαν πλαφον 4 χιλιαρικα στις ΔΕΚΟ, I rest my case
 

Εβδομάδα ακινησίας για τα Μέσα Μεταφοράς

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Woof :: Eva's Blog-
Μετάβαση σε: