Woof
Please login.
Woof
Please login.
Woof
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το φόρουμ όπως δεν θα έπρεπε να είναι!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» Γειαα
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΠεμ Μάης 26, 2011 11:22 pm από Eva

» Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΠεμ Απρ 14, 2011 2:35 am από Supersonic

» Αθήνα - μια πόλη που ΟΝΤΩΣ δεν κοιμάται ποτέ!
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 4:28 pm από Skoulikis

» Εκδρομή στον Πειραιά!
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΔευ Μαρ 14, 2011 10:18 pm από Supersonic

» No reason to stay is a good reason to go. Well, maybe I sould stay, but I think I'm gonna do some going instead.
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 3:35 pm από Eva

» Εκπληκτικές φωτογραφίες από το χιονισμένο Ράντσο στο Σοφικό!
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 10:45 am από alexandra

» Πώς να εξηγήσετε σε μια γυναίκα τι είναι το offside
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 9:59 pm από korinious

» Αν μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω...
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 1:29 pm από afoplisius

» Βέλγιο: Παγκόσμιο «ρεκόρ» ακυβερνησίας
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 18, 2011 2:00 pm από Eva

» Random thoughts
Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω I_icon_minitimeΤρι Φεβ 15, 2011 8:38 pm από Eva


 

 Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eva
Member
Member
Eva


Ηλικία : 32
Τόπος : στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα
Αριθμός μηνυμάτων : 491

Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω Empty
13042011
ΔημοσίευσηΚάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω

Προς τον αρχιτέκτονα/πολιτικό μηχανικό, whatever, που κατασκεύασε τον "Σταθμό Λαρίσης" του μετρό:

Μπράβο, ρε φιλαράκι, μπράβο! Το Πολυτεχνείο μπόρεσες να το βγάλεις, το να βάλεις όμως κυλιόμενες στον σταθμό του μετρό που -ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ- οι άνθρωποι έρχονται σέρνοντας μαζί τους βαλίτσες δεν μπόρεσες να το σκεφτείς! Έλα, πες την αλήθεια, ήταν εξαιρετικά ευφυές από μέρους σου! Πρέπει να αισθάνεσαι πολύ περήφανος για το πτυχίο σου! Κορνίζωσέ το και κρέμασέ το και στον τοίχο σου να το έχεις να το βλέπεις και να καμαρώνεις! Στα διάλα!


Μια απελπισμένη φοιτήτρια που, κάθε φορά που ταξιδεύει, κουβαλάει μαζί της βαλίτσα βαρύτερη από εκείνη.


Υ.Γ.: Καλησπέρα είπα; Δεν είπα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω :: Σχόλια

Supersonic
Απ: Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω
Δημοσίευση Πεμ Απρ 14, 2011 2:35 am από Supersonic
Αρχιτέκτων ήταν
 

Κάπου πρέπει να τα πω κι εγώ να ξεσπάσω

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Woof :: Eva's Blog-
Μετάβαση σε: